Alle producten
zoekwoorden [ foam fire fighting vehicles ] bij elkaar passen 147 producten.
ISUZU Foam Fire Truck ISO9001-certificering voor complexe terreinwegen
| Certificering: | ISO9001 |
|---|---|
| Garantie: | 12 maanden |
| Markt: | Globaal |
ISUZU 6 TON City Main Foam Fire Truck 177kw motor
| Passagiers in cabine: | 3+3 |
|---|---|
| Wielbasis: | 4500 |
| Watertank: | 5700KG |
Hoge mobiliteit HOWO 4 TONEN FOAM brandweerwagen voor stedelijk gebied
| grootte: | 7870 × 2235 × 3040 |
|---|---|
| GVW: | 11250kg |
| Motor: | 118 kW |
Compacte bluswatervrachtwagen 88KW 4x2 met 2000L capaciteit
| MAAT: | 6830 × 1930 × 2850 |
|---|---|
| GVW: | 6800kg |
| MOTOR: | 88kW |
ISUZU Schuim brandweerwagen 2000kg capaciteit Dieselmotor
| Foam Capacity: | 2000kg |
|---|---|
| Water Tank: | 2320 Litres |
| Seats No: | 5 ( Include Driver) |
HOWO 118KW Brandbestrijding Water Truck 6 Wielen 8 Ton Multifunctioneel
| Passagiers in cabine: | 2 |
|---|---|
| wielbasis: | 4200 |
| Watertank: | 8000kg |
de Brandweerkorpsvoertuigen van 118KW 4x2, van de de Brandmotor9000L van de Brandvrachtwagen de Tankcapaciteit van het Water
| Passagiers in cabine: | 2 |
|---|---|
| wielbasis: | 4700 |
| Watertank: | 9000kg |
HOWO 118KW brandweerwagen, 6-wielige 9 ton brandbestrijdingswatervrachtwagen
| Passagiers in cabine: | 2 |
|---|---|
| wielbasis: | 4700 |
| Watertank: | 9000kg |
HOWO 118KW Watertank Brandweerwagen 4x2 9000L Capaciteit voor brandbestrijding
| Passagiers in cabine: | 2 |
|---|---|
| wielbasis: | 4700 |
| Watertank: | 9000kg |
Van de het Waterredding van ISUZU 190HP de Brandweerwagen 4x2 8 Ton voor Brandbestrijding
| Passagiers in cabine: | 3 |
|---|---|
| wielbasis: | 3815 |
| Watertank: | 8000kg |

