Alle producten
zoekwoorden [ foam fire fighting vehicles ] bij elkaar passen 147 producten.
ISUZU Emergency Rescue Brandweerwagen met droog poeder met schuimcombinatie
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 4x2 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Diesel Type Droog Poeder Brandweerwagen Schuim Combinatie Handmatige Transmissie Multifunctioneel
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 6x4 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
90 km/uur snelheid Rood water schuim Perfecte combinatie van snelheid
| Materiaal: | van roestvrij staal |
|---|---|
| Functie: | Redding en brandweer |
| Bergingskapaciteit: | 500L-250000L |
10 ton schuim reddingsmotor brandweerwagen 6x4 voor brandbestrijding in noodgevallen
| Maat: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000KG |
| Motor: | 213Kw |
IVECO 6x4 schuimbrandweerwagenmotor 1000L capaciteit voor brandbestrijding
| MAAT: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000 |
| MOTOR: | 213kw |
SINOTRUK 375HP commerciële brandweerwagens, 6x4 15T Fire Rapid Response-voertuig
| Maat: | 9895 × 2500 × 3660 |
|---|---|
| GVW: | 29555kg |
| motor: | 276Kw |
6x4 ZWARE Water Schuim Brandweerwagen 15000L Capaciteit Voor Brandbestrijding
| MAAT: | 9895 × 2500 × 3660 |
|---|---|
| GVW: | 29555kg |
| motor: | 276Kw |
HOWO 276kw-brandweerwagens redden 10 wielen 10t met schuimpoedercombinatie
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 6x4 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
HOWO Bosbrandweerwagen met 6 wielen, klein met een capaciteit van 4000 liter waterschuim
| MAAT: | 7870 × 2235 × 3040 |
|---|---|
| GVW: | 11250kg |
| motor: | 118kw |
Diesel Schuimbrandweerwagen met 2000kg Schuimcapaciteit
| Engine Type: | Diesel |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Foam Capacity: | 2000kg |

