Alle producten
zoekwoorden [ foam fire fighting vehicles ] bij elkaar passen 147 producten.
Schuimbrandweerwagen met 2320L watertank en 90L/s pompdebiet
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Full Load: | 10000kg |
| Shipping Mass: | 14900kg |
HOWO Brandweerwagen met droog poeder DCP-schuimcombinatie voor noodredding
| Totale afmetingen (mm): | 9965*2500*3750mm |
|---|---|
| Capaciteit watertank: | 5000kg |
| De capaciteit van de schuimtank: | 3000KG |
2000L Vloeistoft Tank ISUZU 2 TON Mini Foam Tank Brandweer Truck
| Certificering: | ISO9001 |
|---|---|
| Maat: | 6830 × 1930 × 2850 |
| GVW: | 6800kg |
ISUZU Schuimbrandweerwagen met 2320L Watertank en 2000kg Schuimcapaciteit
| Chassis Weight: | 9400Kg |
|---|---|
| Water Tank: | 2320 Litres |
| Shipping Mass: | 14900kg |
2000kg Capacity Foam Fire Truck for Effective Firefighting 14900kg Shipping Mass
| Seats No: | 5 ( Include Driver) |
|---|---|
| Size: | Large |
| Full Load Weight: | 10000 Kg |
Howo 4 ton brandweer- en reddingsvoertuigen met waterschuim multifunctioneel
| Maat: | 7870 × 2235 × 3040 |
|---|---|
| GVW: | 11250kg |
| motor: | 118kw |
Groothandel Mini 88KW ISUZU 2 ton water- en schuimtankbrandbestrijdingsvrachtwagen
| MAAT: | 6830 × 1930 × 2850 |
|---|---|
| GVW: | 6800kg |
| MOTOR: | 88kW |
De Voertuigen van de de Brandreactie van ISUZU 88KW, van de de Tank de Minivrachtwagen van het 2 Tonwater de Brandvrachtwagen
| Maat: | 6830 × 1930 × 2850 |
|---|---|
| GVW: | 6800kg |
| motor: | 88kW |
HOWO 160HP Emergency Fire Vehicle 6 rode kleur op wielen voor redding bij brandbestrijding
| Passagiers in cabine: | 2 |
|---|---|
| wielbasis: | 4200 |
| Watertank: | 8000kg |
2000kg Foam Capacity Foam Fire Truck for Heavy-Duty Firefighting 14900kg Shipping Mass
| Full Load: | 10000kg |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Engine Type: | Diesel |

