Alle producten
zoekwoorden [ foam fire fighting vehicles ] bij elkaar passen 147 producten.
SINOTRUK 324KW Brandbestrijding Water Truck 6x4 Met 32M Telescopische Boom
| Tankinhoud: | water: 5000L;schuim:2000L |
|---|---|
| Emissie norm: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Stuur: | 6x4 |
De Brandmotor van het 18 Meterwater, Zwaar de Reddingsvoertuig van 6x4 336KW met 10000L-Watercapaciteit
| Tankinhoud: | water: 10000L;schuim:2000L |
|---|---|
| Emissie norm: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Stuur: | 6x4 |
Shipping Mass 14900kg Fire Fighting Foam Concentrate for Diesel Engines Effective Fire Suppression
| Function: | Firefighting |
|---|---|
| Water Tank: | 2320 Litres |
| Size: | Large |
2+4 Bemanning Schuimbrandweerwagen met 90L/s Pomp en 2000kg Schuimcapaciteit
| Crew Seats: | 2+4 |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Foam Capacity: | 2000kg |
Schuimcapaciteit 12000L Chassisgewicht 94500L Poederbluswagen voor Brandbestrijding
| Waterreservoir: | 2320 liter |
|---|---|
| Chassisgewicht: | 9400 kg |
| monitor: | 1 |
Brandweerwagen van 10000 kg met 2320 liter watertenk en dieselmotor
| Maat: | Groot |
|---|---|
| Waterreservoir: | 2320 liter |
| Functie: | Brandbestrijdings |
Full Load Capacity of 10000kg Foam Fire Truck with Monitor 1 and 2 4 Crew Seats
| Full Load: | 10000kg |
|---|---|
| Chassis Weight: | 9400Kg |
| Engine Type: | Diesel |
Mini 190 pk ISUZU 4X2 4000L brandweerwagen met schuim
| MAAT: | 7500 × 2300 × 3400 |
|---|---|
| GVW: | 9730kg |
| motor: | 139kw |
De Auto van de grote Capaciteitsbrandweerwagen, Brandweerkorpsvoertuigen 310HP 6x4 15 Ton
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 6x4 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
177Kw/241hp Max Power Foam Fire Truck with Diesel Engine Type and 1 Monitor
| Engine Type: | Diesel |
|---|---|
| Water Cannon: | Yes |
| Max Power: | 177Kw/241hp |

