Alle producten
zoekwoorden [ foam fire fighting vehicles ] bij elkaar passen 147 producten.
96KW mini-reddingsbrandweerwagens met waterschuimpoeder Multifunctioneel
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 4x2 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
300 kg Capaciteit Mini Droog Poeder Brandweerwagen Water Schuim Gecombineerd 130 pk
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 4x2 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
HOWO Heavy Emergency Fire Trucks 310HP 6x4 met 15000L schuimtank
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 6x4 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
SINOTRUK Schuim Op zwaar werk berekende Brandweerwagen 276KW 6x4 15000L met Dubbele Cabine
| Maat: | 9895 × 2500 × 3660 |
|---|---|
| GVW: | 29555kg |
| MOTOR: | 276KW |
HOWO Bosbrandweerwagen met dubbele cabine 266 pk met waterschuimcapaciteit van 6000 liter
| Maat: | 8350 × 2500 × 3400 |
|---|---|
| GVW: | 18000kg |
| MOTOR: | 196kw |
HOWO 196kw Forest Fire Engine 4x2 Type 6 ton schuimcapaciteit met dubbele cabine
| Maat: | 8350 × 2500 × 3400 |
|---|---|
| GVW: | 18000 kg |
| Motor: | 196kw |
HOWO 310 pk zware brandweerwagen 6 wielen 8000L schuimcapaciteit
| Maat: | 8445 × 2500 × 3610 |
|---|---|
| GVW: | 20000kg |
| motor: | 228kw |
SINOTRUK brandweerwagen en brandweerwagen 310 pk 4x2 type 8 ton schuimcapaciteit
| Maat: | 8445 × 2500 × 3610 |
|---|---|
| GVW: | 20000kg |
| Motor: | 228Kw |
Unmatched Firefighting Performance with Our Heavy Duty Fire Truck
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Full Load Weight: | 10000 Kg |
Brandweer Redding 4x2 Bosbrandweerwagen met 2000L capaciteit
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Stuur: | 4x2 |
| Brandstoftype: | Diesel |

