Alle producten
zoekwoorden [ foam fire fighting vehicles ] bij elkaar passen 147 producten.
HOWO Schuimeenheid Brandweerwagen 10 Wielen 15000L Handgeschakeld Type
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 6x4 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
China GOEDE KWALITEIT HOWO 6*4 GROTE GROOTTE 17000L Water Schuim Fire Rescue Truck
| Maat: | 9895 × 2500 × 3660 |
|---|---|
| GVW: | 29555kg |
| motor: | 276Kw |
HOWO 196kw 4x2 Schuim Brandweerwagen 6 Ton Met 1000L Capaciteit Multifunctionele
| Maat: | 8350 × 2500 × 3400 |
|---|---|
| GVW: | 18000kg |
| motor: | 196kw |
Van het het Waterschuim van de Howo Rode Kleur de Brandweerwagen 196kw 6 Ton met Dubbele Cabine
| Maat: | 8350 × 2500 × 3400 |
|---|---|
| GVW: | 18000kg |
| motor: | 196kw |
HOWO 8000L schuimbrandweerwagen 6x4 voor landschapsimigatie wegspuiten
| Maat: | 8445 × 2500 × 3610 |
|---|---|
| GVW: | 20000kg |
| motor: | 228kw |
Howo Foam Fire Department Rescue Trucks 228kw met dubbele cabine
| MAAT: | 8445 × 2500 × 3610 |
|---|---|
| GVW: | 20000kg |
| MOTOR: | 228kw |
IVECO 10000L schuimbrandweerwagen 213kw rode kleur met dubbele cabine
| Maat: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000kg |
| motor: | 213kw |
Professionele waterschuimbrandweerwagen 10000L 6x4 voor noodredding
| Maat: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000kg |
| motor: | 213kw |
Professionele zware reddingsbrandweerwagens 6X4 10000L met water en schuim
| Maat: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000 |
| motor: | 213kw |
HOWO 15000l Foam Fire Truck Heavy Duty rode kleur multifunctioneel
| Maat: | 9895 × 2500 × 3660 |
|---|---|
| GVW: | 29555kg |
| motor: | 276Kw |

