Alle producten
zoekwoorden [ foam fire fighting vehicles ] bij elkaar passen 147 producten.
HOWO Heavy Duty schuimbrandweerwagen 17000L voor noodhulp
| Maat: | 12895 × 2496 × 3250 |
|---|---|
| GVW: | 31450KG |
| motor: | 276Kw |
Van het het Watertanker van ISUZU de Minivrachtwagen van de het Schuimbrand 4 Ton 6 Wieliso9001 Certificatie
| Maat: | 7500 × 2300 × 3400 |
|---|---|
| GVW: | 9730kg |
| motor: | 139kw |
De Vrachtwagen van de het Schuimbrand van ISUZU 139KW, Mini de Brandmotor van 4x2 4000L met Schuimwater
| Maat: | 7500 × 2300 × 3400 |
|---|---|
| GVW: | 9730kg |
| motor: | 139kw |
17000l Water Schuim Brandweerwagen Truck 6x4 Grote Maat Voor Brandredding
| Maat: | 9895 × 2500 × 3660 |
|---|---|
| GVW: | 29555kg |
| MOTOR: | 276kw |
HOWO 10 Heavy Duty brandweerwagen rode kleur met 15000L schuimtank
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 6x4 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Luchthavenbrandweertruck 80L/s Pompstroom 2 4 bemanningsstoelen voor effectieve brandbestrijding
| Volledig ladingsgewicht: | 10000 kg |
|---|---|
| verschepende massa: | 14900kg |
| Waterreservoir: | 2320 liter |
Water Cannon Enabled Foam And Water Fire Extinguisher for Quick and Effective Fire Suppression
| Max Power: | 177Kw/241hp |
|---|---|
| Function: | Firefighting |
| Crew Seats: | 2+4 |
ISUZU Schuimbrandweerwagen met 90L/s Pomp en 2+4 Bemanning Zittingen
| Engine Type: | Diesel |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Monitor: | 1 |
Foam brandweerwagen 10000kg lading 177Kw Dieselmotor
| Water Cannon: | Yes |
|---|---|
| Foam Capacity: | 2000kg |
| Max Power: | 177Kw/241hp |
Firefighting Foam Fire Truck with Diesel Engine and Water Cannon
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Monitor: | 1 |
| Crew Seats: | 2+4 |

