Alle producten
zoekwoorden [ foam fire fighting vehicles ] bij elkaar passen 147 producten.
Van het het Waterschuim van ISUZU 4x2 de Brandreddingsvoertuigen Mini 4 Ton voor Noodhulp
| Maat: | 7500 × 2300 × 3400 |
|---|---|
| GVW: | 9730kg |
| motor: | 139kg |
Dubbele cabine schuimbrandweerwagen 177kw 4x2 voor brandbestrijding noodhulp
| Passagiers in cabine: | 3+3 |
|---|---|
| wielbasis: | 4500 |
| Watertank: | 5700kg |
6x4 10 Wielen Grote Brandweerwagen 290pk 10 Ton Met Dubbele Cabine
| Maat: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000kg |
| MOTOR: | 213kw |
Sinotruk 8000L Waterschuim Brandweerwagen Met Dubbele Cabine Multifunctioneel
| Maat: | 8445 × 2500 × 3610 |
|---|---|
| GVW: | 20000kg |
| motor: | 228kw |
Op zwaar werk berekende 276KW schuimbrandweerwagen 17 ton 6X4 multifunctioneel
| Maat: | 12895 × 2496 × 3250 |
|---|---|
| GVW: | 31450KG |
| motor: | 276Kw |
Howo 4X2 Water Schuim Brandweerwagen Met Dubbele Cabine Multifunctioneel
| Maat: | 8445 × 2500 × 3610 |
|---|---|
| GVW: | 20000kg |
| motor: | 228kw |
SINOTRUK 228kw zware brandweerwagen 6 wielen type 8000 liter schuimcapaciteit
| MAAT: | 8445 × 2500 × 3610 |
|---|---|
| GVW: | 20000kg |
| motor: | 228kw |
IVECO 10T Rapid Rescue Brandweerwagen Met Water Schuim Multifunctioneel
| MAAT: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000kg |
| MOTOR: | 213kw |
10000 kg Schuimbrandweerwagen met 2320L Watertank
| Volledig ladingsgewicht: | 10000 kg |
|---|---|
| Pompstroom: | 90L/s |
| Waterkanon: | Ja |
ISUZU Schuimbrandweerwagen 9400 kg Chassis 2000 kg Schuimcapaciteit
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Chassis Weight: | 9400Kg |
| Full Load: | 10000kg |

