Alle producten
zoekwoorden [ foam fire fighting vehicles ] bij elkaar passen 147 producten.
ISUZU 190HP moderne brandweerwagen, 4 × 2 8T brandbestrijdingsvoertuigen
| Passagiers in cabine: | 3 |
|---|---|
| wielbasis: | 3815 |
| Watertank: | 8000kg |
IVECO 10T Fire Dept Rescue Trucks met multifunctioneel waterschuim
| Maat: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000kg |
| motor: | 213kw |
IVECO zware brandweerwagen en brandweerauto 6x4 290 pk 10000L met waterschuim
| Maat: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000kg |
| motor: | 213kw |
IVECO 290 pk zware brandweerwagen met waterschuim 10000 liter capaciteit multifunctioneel
| Maat: | 10710 × 2530 × 3700 |
|---|---|
| GVW: | 26000kg |
| motor: | 213kw |
32M de Hydraulische Telescopische Brandweerwagen 440hp van de Watertoren met 5t Water 2t Schuimcapaciteit
| Tankinhoud: | water: 5000L;schuim:2000L |
|---|---|
| Emissie norm: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Stuur: | 6x4 |
32M Hydraulische Telescopische Water Brandweerwagen Met 5000L Water 2000L Schuim Capaciteit
| Tankinhoud: | water: 5000L;schuim:2000L |
|---|---|
| Emissie norm: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Stuur: | 6x4 |
Van de het Waterredding van SINOTRUK 336KW de Brandweerwagen 6x4 met 10t Water 2t Schuimcapaciteit
| Tankinhoud: | water: 10000L;schuim:2000L |
|---|---|
| Emissie norm: | Euro III/Euro IV/EuroV |
| Stuur: | 6x4 |
339kw 25 Ton Water Tank Brandweerwagen Voor Brandbestrijding Emergency Rescue
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Maat: | Aangepast |
| Paneel Dikte: | 2 mm tot 5 mm |
SINOTRUK 375HP brandweer- en reddingsvrachtwagen 10 waterschuimpoeder op wielen, meerdere functies
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 6x4 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Van het het Poederbrandweer van het waterschuim de Droge Vrachtwagen 276kw 6x4 Veelvoudige Functie
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 6x4 |
| Voorwaarde: | Nieuw |

