Alle producten
zoekwoorden [ isuzu fire and rescue vehicles ] bij elkaar passen 61 producten.
ISUZU brandweer- en reddingsvoertuigen Schuimpoedercombinatie voor noodbrandbestrijding
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Stuur: | 4x2 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Rode kleur Emergency Rescue Vehicle 310HP 4X2 voor brandbestrijding
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
Van het het Waterschuim van ISUZU 4x2 de Brandreddingsvoertuigen Mini 4 Ton voor Noodhulp
| Maat: | 7500 × 2300 × 3400 |
|---|---|
| GVW: | 9730kg |
| motor: | 139kg |
HOWO Fire Rescue Vehicle, Rapid Response Brandweerwagen Euro 2 Euro 5
| kleur: | Rode brandweerwagen |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Type: | Redden |
ISUZU 240HP Emergency Rescue Brandweerwagen 6 wielen Grote capaciteit
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
ISUZU-de Diesel Lichte Reddingsbrandweerwagen 4X2 177kw met 5 Tonkraan
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
ISUZU 240HP Light Rescue Fire Truck 6 wielen met 5 ton kraan
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
IVECO Mini Light Rescue Fire Truck-voertuigen 95KW 4x2 voor brandbestrijding
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
de Brandmotor van 177kw ISUZU, 10000L-de Brandvrachtwagen 6 van de Waterredding op wielen
| Passagiers in cabine: | 3 |
|---|---|
| wielbasis: | 4500 |
| Watertank: | 10800kg |
Van de het Waterredding van ISUZU 190HP de Brandweerwagen 4x2 8 Ton voor Brandbestrijding
| Passagiers in cabine: | 3 |
|---|---|
| wielbasis: | 3815 |
| Watertank: | 8000kg |

