Alle producten
zoekwoorden [ heavy isuzu fire truck ] bij elkaar passen 22 producten.
Heavy Duty Water Tank Brandweerwagen 240HP 6 Wielen 10T Rode Kleur
| Passagiers in cabine: | 3 |
|---|---|
| wielbasis: | 4500 |
| Watertank: | 10800kg |
SINOTRUK HOWO Heavy Emergency Rescue brandweerwagen 4x2 met kraan van 5 ton
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
4x2 zware brandweerwagen, 310HP noodreddingsvrachtwagen met kraan van 5 ton
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
2000kg Foam Capacity Foam Fire Truck for Heavy-Duty Firefighting 14900kg Shipping Mass
| Full Load: | 10000kg |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Engine Type: | Diesel |
SITRAK 228kw Emergency Rescue Fire Truck Heavy Duty 4x2 Diesel Type
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
Schuimbrandweerwagen met 2320L watertank en 90L/s pompdebiet
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Full Load: | 10000kg |
| Shipping Mass: | 14900kg |
Brandbestrijding 4X2 Emergency Rescue Fire Truck 228kw met 5 ton kraan
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
Luchthavenbrandweertruck 80L/s Pompstroom 2 4 bemanningsstoelen voor effectieve brandbestrijding
| Volledig ladingsgewicht: | 10000 kg |
|---|---|
| verschepende massa: | 14900kg |
| Waterreservoir: | 2320 liter |
Brandweerwagen voor noodredding in roestvrij staal
| Functie: | Redding en brandweer |
|---|---|
| Opslagcapaciteit: | 500L-250000L |
| Apparatuur: | Brandbestrijdingsmateriaal |
2+4 Bemanning Schuimbrandweerwagen met 90L/s Pomp en 2000kg Schuimcapaciteit
| Crew Seats: | 2+4 |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Foam Capacity: | 2000kg |

