Alle producten
zoekwoorden [ heavy emergency rescue fire truck ] bij elkaar passen 22 producten.
4x2 zware brandweerwagen, 310HP noodreddingsvrachtwagen met kraan van 5 ton
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
Diesel Type Heavy Rescue Brandweerwagen 6 Wiel 310HP Met 5T Kraan
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
HOWO Heavy Duty schuimbrandweerwagen 17000L voor noodhulp
| Maat: | 12895 × 2496 × 3250 |
|---|---|
| GVW: | 31450KG |
| motor: | 276Kw |
Diesel Schuimbrandweerwagen met 2000kg Schuimcapaciteit
| Engine Type: | Diesel |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Foam Capacity: | 2000kg |
2000kg Foam Capacity Foam Fire Truck for Heavy-Duty Firefighting 14900kg Shipping Mass
| Full Load: | 10000kg |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Engine Type: | Diesel |
Unmatched Firefighting Performance with Our Heavy Duty Fire Truck
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Max Power: | 177Kw/241hp |
| Full Load Weight: | 10000 Kg |
Multifunctionele SINOTRUK-brandweerwagen, zware reddingsbrandapparatuur met 5t-kraan
| Brandstoftype: | Diesel |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Emissie norm: | € 3, € 4, € 2, € 5 |
2+4 Bemanning Schuimbrandweerwagen met 90L/s Pomp en 2000kg Schuimcapaciteit
| Crew Seats: | 2+4 |
|---|---|
| Flow Of Pump: | 90L/s |
| Foam Capacity: | 2000kg |
Brandweerwagen van 10000 kg met 2320 liter watertenk en dieselmotor
| Maat: | Groot |
|---|---|
| Waterreservoir: | 2320 liter |
| Functie: | Brandbestrijdings |
Schuimbrandweerwagen met 2320L watertank en 90L/s pompdebiet
| Water Tank: | 2320 Litres |
|---|---|
| Full Load: | 10000kg |
| Shipping Mass: | 14900kg |

